Biżuteria dla dzieci

biżuteria dla dzieci

Dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, by nasze drobiazgi nie zniszczyły się w czasie zabaw, czasem warto kupić pociechom własne świecidełka. Ciekawym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci, ale jaka?

Kupując akcesoria dla dzieci, powinniśmy pamiętać o kilku kwestiach. Biżuteria powinna nie ograniczać ruchów w zabawie i codziennych aktywnościach. W przypadku bransoletek, zamiast srebrnych łańcuszków, czasem lepiej zdecydować się na kolorowy sznureczek. Ich obwód można zmieniać, jest też o wiele wygodniejszy.

Wybrane propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążki i inne elementy.Takie modele znajdziecie na bizuteriadladzieci.com.