Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Znajdź kolczyki.

Jednymi z najczęściej kupowanych przez panie akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – niezwykle huczną i mniej oficjalną. Sprawdźmy co powoduje, że są tak chętnie kupowane, a także gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych formach. Najczęściej kupowane są urocze sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są długie kolczyki, które cudownie wydłużają szyję. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co przeważnie występuje w przypadku ozdób z plastiku. Kupując kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technikę ich wykonania – najbardziej gustowne wykonano techniką przyciemniania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się jak nowe, należy dobrze je czyścić i systematycznie eliminować wszystkie zabrudzenia. Należy odkurzać je codziennie suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne produkty czyszczące, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych sposobów czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno rysują elastyczną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i atrakcyjne obniżki cen. Poza tym zakupy online to niezwykły komfort, który zapewne docenią w szczególności zapracowane panie domu.