Na jakie okazje można założyć długie kolczyki?

Potrzebujesz długich kolczyków? Wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie.

Szykowna biżuteria wspaniale akcentuje naturalny urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – można ją założyć romantyczne rendez vous we dwoje, na wielkie bale lub do pracy. Jak dobrać długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – jak je dopasować?

Długie kolczyki współgrają z przeróżnymi typami urody – mogą je nosić zarówno kobiety o delikatnych rysach twarzy, jak i te ze stanowczo zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki długie na minimum dwa cm doskonale wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a szczególne ku temu właściwości mają modele kolczyków o pociągłym, a przy tym cienkim kształcie, przykładowo, w postaci pałeczek lub liści. Popularne są również wiszące kolczyki w kształcie cienkich łańcuszków, które są delikatnym akcentem, który nie wybija się stylizacji, a przy tym pięknie prezentują się na uszach. Dzięki odpowiedniej biżuterii całe ciało nabiera wrażenia lekkości i staje się wizualnie wyszczuplone. Długie kolczyki mogą także mieć formę kółeczek – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają rysów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, które dążą do osiągnięcia subtelnego wydźwięku stylizacji.

Na jakie okazje wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień i od święta. Będą perfekcyjnym dodatkiem do wieczorowej sukienki, włożonej przykładowo na zabawę szkolną, wesele albo bal sylwestrowy. Piękne srebrne kolczyki z lazurowymi cyrkoniami uwydatnią błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą wyśmienicie harmonizować z innymi elementami złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki w postaci liści – są niezobowiązujące oraz wspaniale podkreślają styl casual. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask bez dwóch zdań zachwyci partnera. Dobrym pomysłem na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej elegancji.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]