Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

kolczyki srebrne serduszka

Kolczyki serca są chętnie wybieranym typem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je ubrać na wszelkie okazje, bardzo dobrze uwydatniają urodę, są też idealnym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich materiałów zwykle są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dzieci

Motyw serca jest popularnie używany w jubilerstwie. Jest on inspiracją do wytwarzania kolczyków zarówno dla dzieci, jak i dla pań. Kolczyki serduszka stanowią eteryczne uzupełnienie szeregu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest zazwyczaj wybierany na swobodne okazje – nosimy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie dominują stylizacji, jedynie w dyskretny sposób akcentują prawdziwe piękno właścicielki. Z kolei długie kolczyki serca mogą być użyte do optycznego wyszczuplenia twarzy i wydłużenia szyi. Takie kolczyki pasują na spotkania z ukochanym, wesela oraz wielkie wyjścia i doskonale łączą się one z szykownymi sukniami. Z kolei dziewczynki mogą ubrać kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serduszka – świetny podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku można kupić kolczyki serduszka wykonane ze srebra i złota. Popularne są także kolczyki pozłacane – tańsze, a przy tym prezentują się niezwykle efektownie. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, np. cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym czy szafirowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Babci, złote gody tudzież w wielu innych sytuacjach. Podarowane ukochanej osobie – narzeczonej, partnerce lub matce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, szacunku oraz miłości.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]