Wynajem szalunków - w tym miejscu znajdziesz korzystną ofertę.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, jednak można zaobserwować też wersje zrobione z metalu, a czasem nawet plastiku. Innymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają wypracowanie wymaganych rezultatów. Jednak ze względu na spore ceny nie wszystkie ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wynająć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to obecnie bardzo często spotykana usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak przed chwilą nadmieniliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeśli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością naszej firmy, warto rozważyć atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy w sezonie będzie bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto nadmienić również o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować duże koszty.

O czym wiedzieć przy wyborze wynajmu szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na usługi firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, że szalunki będą solidne oraz funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się również obsługa korzystającego z usługi – w przypadku, gdy coraz bliższy jest termin rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wahania się dobrze natomiast skorzystać z sieci i sprawdzić, co o usługach konkretnej firmy piszą poprzedni klienci.

Nasze dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]