Projekty domów drewnianych z bali

projekty domów drewnianych całorocznych, domy drewniane projekty

Drewniane domy stają się coraz bardziej modne. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że tego typu budynki nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać także w miesiącach zimowych? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już wyłącznie w sferze marzeń. Klienci coraz częściej decydują się na postawienie takich posiadłości, gdyż mają one dużo zalet. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Mały ciężar domu oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Odpadają też czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Fachowcy przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej powszechne. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Z jednej strony zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim rozwiązaniom gwarantują funkcjonalność identyczną jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to budynki zrobione z naturalnych składników, dzięki czemu w środku panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Ważnym atutem jest mała grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można budować także w miesiącach zimowych, bo całość robót realizowana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]