Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Na https://bit.ly/3nG3NSr odnajdziesz korzystną ofertę kursu Blender 3D.

Świat rysunku bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod na rzecz kreowania swoich dzieł tylko cyfrowo. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie generuje obecnie dużych kosztów – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który przy tym jest całkiem darmowy.

Nauka modelowania 3D na własną rękę może być frustrująca

Obsługę każdego programu można przyswoić sobie we własnym zakresie, jednak proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko bywa nadzwyczaj frustrujący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza tym, którzy dopiero odkrywają program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta zwracając uwagę na detale, które wymagają poprawy oraz proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, żeby odbywał się on w jak najmniejszych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D miłośników animacji a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie umiejętnością poszukiwaną i cenioną szczególnie w świecie gier komputerowych, filmu i projektowania. Poznanie programu Blender 3D otwiera tym samym niemało nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane prace, które potem można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu amatorzy oraz artyści, którzy chcą odkryć nowe formy wyrażania siebie bądź rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]