Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Szukasz wiadomości o digital paintingu? Dobrze trafiłeś!

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w filmie, reklamie i grach komputerowych. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować grafikę w Photoshopie, a także rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową radą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]