O leczeniu falą uderzeniową

Skieruj się tutaj po więcej informacji o fala uderzeniowa cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często używana w medycynie sportowej, ortopedii, rehabilitacji, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z rozmaitymi dolegliwościami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, co daje wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak ostroga piętowa, bóle kręgosłupa, zespół bolesnego barku czy bóle nadgarstka. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – skuteczna redukcja bólu

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie leczenia u dwóch osób równocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Nasze dane adresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]