Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Wszystko o psychoterapii UK.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brak ludzi skłonnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje wiele problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również praca w obcym państwa, rodzą cały szereg komplikacji, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Separacja z rodziną często wywołuje bardzo duży stres. Do tego nieraz dochodzą też trudności z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju niezwykle trudno jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie opowiedziane podczas sesji będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać swoich problemów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co powie jej psycholog.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339