Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Góry zimą dla początkujących - w tym miejscu dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym turystą, który ceni bezpieczne i świetnie opracowane wycieczki w towarzystwie kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Organizujemy trekkingi, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia oraz wysoka sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o zaawansowanych umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych liderów i przewodników znających na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale również entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]