Organizujesz promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

Nowoczesny biznes nie obejdzie się bez marketingu. Dziś reklama przybiera przeróżne formy: umieszcza się ją w internecie, w tym na portalach społecznościowych, oraz w prasie. Niemniej jednak nadal nie rezygnuje się ze standardowych nośników reklamy, m.in. z plakatów lub kalendarzy. Wykorzystuje się też jeszcze jeden rodzaj działań marketingowych, który potencjalni odbiorcy szczególnie sobie cenią – promocję poprzez gadżety.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta hasło marki

Konsumenci i nasi przyszli współpracownicy uwielbiają wszelkiego typu gadżety, dlatego że (w przeciwieństwie do pozostałych form reklamy) są one namacalnym przedmiotem, który często jest bardzo praktyczny, dzięki czemu używany jest dłużej. Ciężko spotkać kogoś, kto odmówi przyjęcia w banku czy w kancelarii ołówka albo torby na sprawunki. Są to bowiem rzeczy, które zawsze warto mieć przy sobie. A co istotne – ten upominek jest darmowy! Tymczasem korzystając regularnie z takiego gadżetu, klient wciąż obcuje z logotypem firmy, od której go dostał, wskutek czego bezwiednie zostawia ona głęboki ślad w jego pamięci.

Hurtownia gadżetów reklamowych – sitodruk tkaninie i tworzywach sztucznych

Sitodruk, czyli jedna z najpopularniejszych metod, które wykorzystuje się w trakcie personalizacji gadżetów promocyjnych, daje możliwość nadruku zarówno na drewnie, tkaninie, jak i plastiku. Najczęściej zamawianym gadżetem tekstylnym, jest naturalnie odzież promocyjna – przeważnie wykonuje się firmowe logotypy na koszulkach, a w ostatnich latach również na bluzach, kamizelkach czy czapkach. Dodatkowo można nanieść logo firmowe na etui na klucze, ręczniku oraz torbie jutowej. Jeśli poszukujemy szerokiego asortymentu przedmiotów do nadruku, trzeba zajrzeć na ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym razem można wtedy zamówić nie tylko t-shirty i pozostałą odzież z nadrukiem, ale również m.in kubki, latarki bądź skrobaczki do szyb aut, co przyśpieszy organizację każdej kampanii promocyjnej.