Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Wirtualny spacer Wieliczka. Wejdź na www.fotografsv.pl, aby skorzystać z pomocy specjalistów.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy ewentualnie nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer VR – podnieś atrakcyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do następnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Dlaczego opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Główny z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Można także pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]