Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Więcej o działalności fotografa Google - zajrzyj tu.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zleca przygotowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Możliwość zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokojakościowy, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się wysokim profesjonalizmem. By pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto zdecydować się na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto zdecydować się na fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy nieprawidłowo zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się specjalnym logo, które informuje, iż ma on stosowne kwalifikacje i jest zawodowcem w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]