Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

ultra robotics, silniki elektryczne producent

Powszechne zastosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), przekładni falowych i planetarnych, jak również silników elektrycznych DC produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 95%), gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]