Chcesz zamówić skrzynkę teletechniczną? Odwiedź tę stronę.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdej nieruchomości – reguluje to polskie prawo. W sprzedaży znajdziemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – przewody telekomunikacyjne i kable koncentryczne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z wytrzymałego metalu i posiadać stosowne wycięcia, które wspomagają cyrkulację powietrza oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. Na rynku znajdziemy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna umieszczana na otwartej przestrzeni, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych, a także negatywne czynniki pogodowe. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz domów, w której mieszczą się istotne przewody – na przykład światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – modemy TVK, wejścia optyczne. Moduły w środku skrzynki możemy zainstalować na przykład na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj rozmiary

Priorytetowym składnikiem jest również ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych do środka szafki. Wzmocnione zamki świetnie spełniają swoją funkcję. To ważne także w mieszkaniu, w którym przebywają osoby małoletnie. Nie można zapominać także o uporządkowaniu przewodów – w tym celu montuje się specjalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasze dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]