Chcesz kupić wzmacniacz kanałowy? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie, dzięki któremu możemy odbierać telewizję naziemną. Jak opisuje sama nazwa najważniejszym zadaniem jakie pełni jest wzmacnianie mocy sygnału. Sprawdźmy jak działa wzmacniacz kanałowy i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – do zwykłych instalacji

Na rynku znajdziemy dużo aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do tradycyjnych zastosowań, jak i do tych niestandardowych. Instalowane są na obszarach, na których sygnał jest niezwykle znikomy. Sprawdzają się np. w górach, garażach podziemnych, a także w niektórych budynkach. Bardziej zaawansowane technologicznie wzmacniacze kanałowe pozwalają też na zdalną transmisję sygnałów TV. Ich obudowa sprawia, że mogą być stosowane na maszcie antenowym – nie straszny im deszcz i śnieg.

Wzmacniacz kanałowy – sygnalizatory LED

Najbardziej popularny wzmacniacz kanałowy ma cztery niezależne wejścia – takich jak UHF lub w technologii SAW. Sprzęty mogą mieć zaimplementowaną technologię redukującą zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. Zależnie od modelu posiada również trzy-cztery dedykowane filtry UHF – kompatybilne z kanałami k.20-k.60. Dostępne u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe są kompatybilne na przykład z antenami DIGITmax HD. Wzmacniacze kanałowe posiadają odrębne zasilacze i kontrolki sygnalizacyjne.

Nasze dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]