Kurs gotowania dla dzieci – proste zadania dla małych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci Kraków - na tej stronie znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Dzieci lubią asystować nam w gotowaniu – ozdabiać ciasta czy wybierać i podawać składniki. Chcesz rozwinąć zapał kulinarny Twojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci – dlaczego warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci nie tylko zyskują przydatne umiejętności, ale , co bardzo ważne, rozwijają swoją kreatywność i uczą się samodzielności. A przy tym świetnie się bawią. Ćwiczenie smacznych przepisów, wybieranie i mieszanie ingredientów oraz komponowanie ulubionych smaków – to wszystko sprawia, iż maluchy z zapałem eksperymentują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co bez wątpienia podnosi ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach partycypują także rodzice, jest to tym samym znakomita sposobność do spędzenia wspólnie kilku godzić z potomkiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a następnie skosztować tego, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Warsztaty prowadzone są przez trzy godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. W czasie warsztatów maluchy przyrządzają deser i danie główne. Mali uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – ugotować pyszny makaron na słodko bądź słono, czy też spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, przystrojonej świeżymi składnikami pizzy. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują też smaczny deser – mus z kruchym ciastem i lodami truskawkowymi. Lekcja połączona z zabawą to wspaniała metoda spędzania wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ukochanych dań niesie dzieciakom mnóstwo szczęścia. Nawet najbardziej niepokorne dziecko będzie z pasją przykładać się do przystrajania tortu bądź pieczenia znakomitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi profesjonalny szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę i bardzo dobre nastawienie do dzieci.

Nasze dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]