Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Na flobo.io odnajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o automatycznej księgowości.

Właściciele przedsiębiorstw cały czas szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później śledzi czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych firm, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają jedynie sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezwykle przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie napotykają problemy z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, zatem rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych lub prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]