Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Zamów catering weselny w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące na ogół ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, chrzty czy komunie, od lat przestały być urządzane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, na które sprasza się często nawet i sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie samodzielnie wymyślić menu, a następnie naszykować i zaserwować dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie będzie trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – postaw na catering na wesele

Planowanie wesela to silny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na wysyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, dobór ozdób sali oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości napojów i przekąsek podawanych podczas imprezy, a co kluczowe – przygotowanie gorących dań, które oczarują gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. na zabawie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Goście bowiem oczekują tego, żeby stoliki były prawidłowo nakryte i wspaniale udekorowane, potrawy były smaczne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również by obsługa profesjonalnie serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, kelnerów i szefów kuchni, gotowych na obsługę imprez zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Jadłospis przyjęcia weselnego skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi regułami, nie tylko w kwestii zabaw dla zaproszonych, ale też i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe na ogół posiadają ułożoną uprzednio listę oferowanych dań głównych, trunków i zakąsek pasujących do charakteru wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo dostać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość sam skomponować kartę dań z zaproponowanych potraw. Trzeba jednakże zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie klienta zgadzają się przyrządzić niecodzienne zestawy dań.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]