Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Jeśli szukasz fachowego doradztwa architekta Kraków, wejdź na https://joannaklusak.com.

Biuro projektów świadczy szeroki wachlarz usług – realizuje marzenia osób, które chcą zamieszkać w ergonomicznym i wygodnym domku, ale też kieruje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt opracowuje całościowy projekt obiektu, a następnie aktywnie pilnuje rozwoju prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje renowację domu albo proponuje aranżację już egzystujących mieszkań.

W czym wesprze Cię rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię kreatywne, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się spośród pozostałych budynków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie po prostu przytulny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów oferujemy zarówno te uwzględniające współczesne trendy w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. mieszkania na wynajem, biura, obiekty rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może też opracować plan obszernych i praktycznych szaf wnękowych, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]