Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Zamów serwis okien PCV na http://tinyurl.com/yxayn7gx.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle wpływają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]