Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Aktualna oferta sali weselnej w Krakowie znajduje się na tej stronie.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych oraz ich goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybór najlepszego lokalu na wesele, w którym goście spędzą ten wyjątkowy wieczór w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – sprawdź jego pojemność i dystans od kościoła

Poszukując miejsca na wesele para młoda powinna wziąć pod uwagę parę znaczących okoliczności. Na wstępie musi ustalić ilość zaproszonych gości, żeby mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna i czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeśli na przyjęcie weselne poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym województwie, warto poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się duża baza hotelowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy przygotowanie menu, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i przystrojenie sali . Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze całościowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad setkę gości

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ok. 130 osób. Impreza może zostać urządzona także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała aż 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]