Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Catering firmowy - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Warsztaty, ważne rozmowy biznesowe albo sympozjum – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed problemem organizacji takiego eventu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się znaczne tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering firmowy – jak wygląda ta usługa?

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 6-9 godzin, często także przez kilka dni. Ich uczestnicy dostają dokładny grafik prelekcji, między którymi przewidziane są maksymalnie trzy kilkunastominutowe przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie większego obiadu w pobliskiej kafeterii. Dlatego konieczne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, także wziąć ze sobą na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie ubrania czy rąk. W ramach usługi cateringu biurowego użyczane są również urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Czy opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niesłychanie potrzebne, dają bowiem uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to też możliwość kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznej grupie tematów roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans sprostać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, gryząc zakupione po drodze w piekarni bądź samodzielnie zrobione kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc wagę szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o wygodę gości.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]