Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

sala do wynajęcia kraków

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne bądź wspólne pikniki dla pracowników i ich bliskich, mające na celu stworzenie silnych więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, by uczcić zdobyte nagrody, a także rozmaite sympozja, bankiety dla kontrahentów biznesowych czy kursy. Takie wydarzenia wymagają dobrego planowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Poszukujesz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

O ile nie mamy w firmie dużych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, warto sprawdzić usługi najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Ważne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do rangi organizowanej uroczystości. Prestiżowe spotkania dla akcjonariuszy firmy, podczas których świętowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny zostać urządzone w pierwszej lepszej sali. Należy w takich wypadkach zaplanować event w eleganckim miejscu, które ostatecznie podkreśli ważność wydarzenia. A jeżeli na imprezę poproszeni będą uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali należy postawić na lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej

Planując imprezę firmową nie można zlekceważyć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazaną lokalizację smacznych dań dla obecnych, ale dodatkowo doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie dekorację stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali wzorowej obsługi. Wypada więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, lecz i idealnie prezentujące się dania, a także kelnerów, którzy zaserwują posiłki do stołu w elegancki sposób.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]