Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Szukasz korzystnej oferty sali na przyjęcie? Nie czekaj! Kliknij na ten link.

Kiedy ktoś mówi o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również przyjęcia z okazji 18-tych urodzin, komunie święte oraz ceremonie chrztu. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, zwykle nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas najlepszym wyjściem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka bądź imieniny, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom powinno się udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei imprezy, w których dużą część gości stanowią małe dzieci, a więc komunie lub chrzty, dobrze jest wyprawić w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się zbyt szybko zabawą i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Dania podawane uczestnikom też powinno się dopasować do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z oferty firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o apetyczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Wynajęcie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest całkiem proste, aczkolwiek rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w nieomal królewskiej oprawie odbywają się tu chrzty, komunie oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można ugościć łącznie do 130 osób. Natomiast jeżeli impreza zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się blisko 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia menu, poprzez rozstawienie oraz dekorację stołów, aż po wykwalifikowaną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]