Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

parking strzeżony lotnisko balice

Możliwość trafienia także w najbardziej odległe zakątki świata, szybkość oraz wygoda – to największe plusy podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zyskał olbrzymie uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kłopoty związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, dlatego też w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji telefonicznej, zatem nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezmiernie przydatne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy liczyć także na kilka ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Oprócz tego klienci mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]