Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Wszystko o parkingu Kraków Balice znajdziecie na pandaparking.pl.

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]