Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Sektor transportu cały czas się rozwija, m.in. za sprawą globalizacji, jak również otwierania się nowych rynków na import i eksport. Z tej przyczyny wymaga także coraz to lepszych rozwiązań, głównie tych związanych z usprawnieniem procesów przewozu towarów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na zapotrzebowanie nieprzerwanie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –solo, kubaturowe i BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez użycia wózka widłowego), kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii, jak i oddziałów specjalnych. W produkcji stosowane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, dostarczane przez cenionych partnerów. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni trzydziestu lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na przygotowanie coraz to lepszych rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza między innymi powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych z myślą o transporcie wyjątkowo trudnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronne usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym warsztacie w miejscowości Malnia oraz w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej niezbędne reperacje przeprowadzane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o wygodę konsumentów, którzy wykonują serwis we własnym zakresie. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne w każdej chwili, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w znacznym stopniu przyspiesza to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Źródło fotografii: gniotpol-trailers.com.