Profesjonalna opieka nad grobem

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/hf5kvx3.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki położone są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się jednak, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławek oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które trzeba opłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju usług – kiedy wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy natomiast zależy nam, by firma sprzątała grób co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z kosztem około 400 PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty zależne są także od wielkości grobów, zaś najdroższe będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]