Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Jeśli potrzebujesz zamówić projektowanie wnętrz Kraków, skieruj się tu.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]