Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Zleć catering na imprezy w Krakowie na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy wydarzenia na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę przez cały rok w różnych miastach kraju odbywają się gale, benefisy albo sympozja. Wszystkie te imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której niezbywalną częścią są profesjonalnie przygotowane i smaczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Smaczne przekąski, doświadczona obsługa – o cateringu na imprezę

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie urządzisz piknik bądź zarezerwowałeś salę bankietową? Super! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do pysznych trunków, ciepłych dań oraz przekąsek. Miej na uwadze, że podczas istotnych bankietów nie godzi się ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, iż zaproszeni goście obsłużą się sami. Istotna jest jakość oprawy – wygodny rozkład stołów, stylowe akcenty dekoracyjne, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy niewątpliwie będą też zadowoleni, jeśli potrawy będą prezentować się na talerzu niczym w topowych restauracjach, a posiłki będą serwować im doświadczeni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z oferty cateringu na imprezy?

Zaletą zamówienia oferty cateringu imprezowego jest z pewnością to, że zatrudniona ekipa nie tylko przygotuje świetne dania, ale też szczegółowo zajmie się całą jego otoczką. Zakąski i potrawy zostaną dostarczone w wyznaczone miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą gości w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uświetnić wydarzenie popisem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, aby prześledzić na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i kameralnych. W czasie ustalania detali oferty doradzi ona, które potrawy, napoje oraz przekąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]