producent oświetlenia dla automotive i mobility

Oświetlenie samochodowe to szczególnie istotny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł lub zbagatelizowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej klasy niezawodnego oświetlenia jest konieczne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa każdego dnia musi zagwarantować bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z polskich dostawców wysokiej klasy rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów agro, specjalnych i off-road

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, przednich i tylnych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, spółka produkuje także LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które stosowane są m.in. przez kierujących pojazdami off-road, rolniczymi czy specjalnymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez nieliczne służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które zdecydowanie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w trasie. A to tylko część produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry dogłębnie analizuje oczekiwania swoich klientów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowana kadra ekspertów gotowa zrealizować pomysł klienta, przygotowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu na papierze, poprzez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co istotne, OE Industry oferuje też wsparcie posprzedażowe. Wskutek budowania kompetentnego zespołu profesjonalistów, silnego naciskowi na kompleksowe testowanie swoich produktów oraz wnikliwych analiz oczekiwań kontrahentów, spółka OE Industry zdobyła pozycję lidera w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasze dane adresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]