Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę opieki WordPress w dobrej cenie.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się bardzo często stosowanym systemem zarządzania treścią. Z uwagi na to, iż bez problemów można opanować podstawy jego obsługi, a przy tym jest całkiem szybki, stosuje się go aktualnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron oraz sklepów e-commerce. Jednak ten CMS może być przyczyną problematycznych sytuacji, dlatego ważną i przydatną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu rekomenduje się zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową specjaliście?

Utrzymywanie strony internetowej na najświeższej edycji oprogramowania jest niewątpliwie istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednakże firmy po zaprojektowaniu strony lekceważą regularną instalację najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware czy cyberataki. Poza tym, mimo że WordPress jest całkiem nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z incydentalnymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. Stąd też konieczne jest, aby czynność tę wykonała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału technicznego, zaleca się polecić opiekę techniczną nad stroną www zewnętrznemu znawcy.

Do kogo adresowana jest usługa aktualizowania WordPressa?

Usługa opieki nad stroną to oferta kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, tak większych jak i niewielkich podmiotów, którym zależy na wydajnym i nieprzerwanym działaniu ich strony oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest również freelancerom i blogerom mającym prywatne strony. W podstawowym pakiecie usługi zawarta przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych oraz usuwanie skutków działania wirusów. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także różnego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]