pozycjonowanie stron internetowych Kraków

Pozycjonowanie stron to szereg czynności dążących do zwiększenia obecności stron w organicznych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w SERPach, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w rezultacie powinno skutkować zwiększeniem liczby transakcji firmy. Kolejną zaletą tego działania jest budowa rozpoznawalności produktu, usługi czy też samej marki.

Google ocenia każdą stronę www na podstawie prawie 200 różnorodnych czynników. Rezultat tej ewaluacji determinuje to, na którym miejscu strona ewentualnie jej podstrona pojawi się użytkownikowi przeglądarki w SERP na dane słowo kluczowe. Za główne czynniki rankingowe eksperci do spraw SEO uznają np. prędkość ładowania, jakość treści, a takżelinkowanie (on-site i off-site).

Wpisując w wyszukiwarkę Google jakieś słowo, użytkownikowi ukazuje się wykaz stron, które algorytm uznał za najbardziej pasujące do szukanego hasła. Jakie adresy pojawią się w rezultatach wyszukiwania najwyżej? Przede wszystkim te, których zawartość jest bardzo rozbudowana i starannie nasycona trafnymi frazami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest także prawidłowo zoptymalizowanie kodowanie, szybkość ładowania się strony (nie tylko w wersji na desktop, ale i urządzeniach przenośnych), jak również jakość stron www publikujących odnośniki do naszej witryny.

Pozycjonowanie stron i sklepów www – zleć je fachowcom z firmy SEO

Algorytm Google cyklicznie się zmienia, dlatego warto zostawić pozycjonowanie sklepów i stron zawodowcom. Trafnym wyborem jest agencja SEO, która ma kilkuletnie doświadczenie w takich działaniach. W takich agencjach zatrudnionych jest wielu ekspertów nie tylko od optymalizacji, ale również prowadzenia kampanii Google Ads oraz kodowania. Pozostawiając pozycjonowanie strony zewnętrznej agencji zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne akcje marketingowe, które także rozwiną firmę.

Prowadzisz biznes? Pozycjonowanie to obecnie konieczność!

Pozycjonowanie to w głównej mierze oferta adresowana do właścicieli stron, których zadaniem jest demonstracja i sprzedaż usług czy produktów przedsiębiorstwa. Prowadząc własna działalność niewyobrażalne jest obecnie nie posiadać własnej strony firmowej lub ją uruchomić, jednak zaniechać jej pozycjonowanie. Biznes to ciągłe współzawodnictwo o dotarcie do kolejnych klientów. Wedle statystyk aż 97% klientów sprawdza w sieci opinie o lokalnych firmach, co wyraźnie wskazuje do jak rozległej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu sklepu lub strony w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w przeglądarce bardzo zwiększa prawdopodobieństwo, iż konsument zdecyduje się na nasze usługi.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]