Więcej szczegółów o pozycjonowaniu stron www Kraków.

Wszechobecność internetu oraz wygoda użycia go w celu znalezienia potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony www nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych firm, funkcjonujących tylko w określonym województwie czy też nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie czy też w Wrocławiu, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoją ofertę ewentualnym odbiorcom

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów albo usług używają na ogół fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę danego miasta, jak np. “depilacja brwi kraków”, “restauracja włoska kraków” lub “sklep obuwniczy kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych podmiotów na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze projektowania stron internetowych oraz pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. Przez te lata dobrze rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, link building, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować cyklicznie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]