Poznaj dalsze szczegóły o tworzeniu i pozycjonowaniu stron www.

Funkcjonalność witryn internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Projektując strony internetowe należy nie tylko opierać się na względach wizualnych, ale również doświadczeniu użytkowników – jeżeli nawigacja na stronie będzie dla nich przyczyną trudności, szybko przeniosą się na inną witrynę i zdecydują się na usługi konkurencji. Żeby zatem witryna przyniosła nam spodziewane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie stworzona strona? Co zrobić, by goście nie wyłączyli jej za prędko?

Skuteczne projektowanie stron internetowych

Główną regułą, którą powinniśmy sugerować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części serwisu – przyciągną wtedy uwagę internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, pamiętając jednak o tym, by kolory równoważyły się na stronie. Ważne będzie także to, by główne elementy witryny umieścić na osi, po której wędruje wzrok internauty – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie skutecznej strony www nie jest łatwe. W przypadku strony komercyjnej nietrafionym pomysłem okaże się więc samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc mieć pewność, że strona będzie przynosić korzyści, warto zlecić to fachowcom – zwłaszcza agencji doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]