Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Skieruj się na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna, żeby uzyskać więcej informacji o pięknych miejscach w Małopolsce.

Choć Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, więc czasem z trudem można odnaleźć się w setkach wiadomości o najnowszych eventach sportowych czy kulturalnych i godnych odwiedzenia zabytkach w Małopolsce.

Najpiękniejsze miejsca w Małopolsce – poznaj stronę opracowaną specjalnie dla turystów

By pokazać potencjalnym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, przygotowano portal visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o ciekawych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak również o ekspozycjach i wydarzeniach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych organizowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na stronie? Osoby organizujące przyjazd do Małopolski już na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której w mgnieniu oka wyszukają zabytki i muzea, kempingi, hotele i motele, jak również Centra Informacji Turystycznej położone w miastach województwa. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski też pod względem logistycznym, podając informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o parkingach i wypożyczalniach aut. Dodatkowo dla osób, które z przeróżnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował wirtualne spacery pokazujące między innymi czar parków narodowych i krajobrazowych, zamek na Wawelu czy trasy rowerowe.

Portal o atrakcjach Małopolski z myślą o cudzoziemców

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina także o turystach z zagranicy, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane oraz pozostałe tatrzańskie miejscowości. Newsy znajdujące się na stronie publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale także w między innymi w języku niemieckim, francuskim, rosyjskim i słowackim. podróżnicy z zagranicy znajdą tu wykaz konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego. Niesłychanie wartościowa dla obcokrajowców jest także podstrona Rozmówki, na której poznają kluczowe słówka i zwroty, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, w których mogą się znaleźć podczas podróży po naszym kraju.

Nasze dane adresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego