Poznaj dalsze szczegóły o tworzeniu sklepu WooCommerce.

Posiadasz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ergonomia i możliwość analizy statystyk sprzedaży

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż natychmiast opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, ma dużo atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z użyciem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć większej grupie nabywców. Dzięki użyciu stosownych wtyczek rozrasta się też elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom zlecenie przelewów za zamówienie między innymi za pośrednictwem PayU.pl czy DotPay.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację danych sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, wykorzystanie tylko potrzebnych, sprawdzonych wtyczek i poprawną semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce spece zbudują także blog, na którym łatwo można informować użytkowników o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach albo publikować recenzje i różnorodne porady dotyczące oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]