Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Jeśli potrzebujesz balonu do wina, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]