Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Kliknij tu, aby zamówić shuttersy.

Projektując wystrój wnętrza, na ogół nie poświęca się dużo uwagi oknom. W większości wypadków wybiera się standardowe aranżacje, a więc firany i zasłony, które czasami łączone są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno mniej rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Z czego wytwarzane są shuttersy

Podstawową właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych są ruchome, wobec tego można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od fantazji mieszkańców. Producenci wytwarzają je z PCV, drewna, jak również z płyt MDF. Okiennice dekoracyjne shutters montuje się w głównej mierze na oknach, jednakże tak samo dobrze będą się prezentować na drzwiach i w szafach. Shuttersy to co prawda element okna, który w w Europie domach spotyka się w dalszym ciągu stosunkowo rzadko, ale gros osób na pewno kina lub telewizji, ponieważ tego rodzaju okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w RPA i w Nowej Zelandii.

Shuttersy – sterowanie kątem lameli bez stosowania łańcuszków

Prócz tego, iż shuttersy okiennice wewnętrzne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one też praktyczne zastosowanie. Z ich sprawą można w pasywny sposób regulować użycie padającego światła: w upalne dni hamować nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zapobiegać stracie ciepła. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i da się je założyć je na większości okien. Produkuje oraz instaluje się je na zamówienie, co sprawia, iż są bez wątpienia droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nadzwyczaj gustowny wygląd, przez co zwiększają wartość nieruchomości. Warto także uwydatnić, że okiennice wewnętrzne typu shutters reguluje się bez pomocy sznurów, co posiadacze psów i kotów oraz rodzice małych dzieci, które zagmatwać zwisające sznurki, uznają na pewno za spory plus.

Nasze dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]