Doświadczenie i pasja do wina – winnica online

Szeroki asortyment winnicy online znajdziesz na www.winnica.krakow.pl.

Wino to nieodzowny dodatek do wykwintnych obiadów, służbowych eventów oraz rodzinnych imprez okolicznościowych. Istnieje tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a bogactwo smaków, aromatów i różnica cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest prawdopodobnie największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Sklep z winem czy kupowanie w supermarkecie – co wybrać?

Wybierając wino dla siebie albo organizując jakieś przyjęcie najczęściej sięgamy po trunki dostępne w pobliskim supermarkecie. Dostaniemy tam pospolite wina w niewysokiej cenie, jednak raczej nie znajdziemy tam trunków o naprawdę nietuzinkowym smaku. Na dodatek często podczas zakupów jesteśmy skazani wyłącznie na informacje na etykiecie, gdyż personel sklepu zwykle nie dysponuje odpowiednią wiedzą, żeby rzetelnie doradzić w doborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na perfekcyjnym wyborze wina pod konkretne danie lub które poszukują nowych, niecodziennych smaków wina, powinni zatem zaufać doświadczeniu i pasji pracowników sklepów wyspecjalizowanych w sprzedaży wina.

Krakowski sklep z winem – wino z całego świata

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie sprzedaje nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z całego świata (m.in.. ze Słowacji czy z Niemiec, ale również nalewki, miody pitne i cydry oraz ręcznie produkowane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu znajdują się też 10-litrowe wina Bag in Box, które znakomicie nadają się na eventy z większą liczbą gości i których atutem jest bardzo korzystny stosunek ceny do objętości oraz jakości napoju. Krakowska Winnica sama importuje wina, zatem oferowane są tu alkohole nie spotykane zbyt często na lokalnym rynku. Winnica organizuje też degustacje i szkolenia, a na szczególne zlecenie odnajduje i importuje do kraju idealne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można kupić wino online, jak również skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na przesłaniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Nasze dane adresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]