Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Jeśli szukasz etykiet na butelki, koniecznie odwiedź ten adres.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najchętniej wręczanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na wesele, urodziny bądź Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście chcą podarować to samo?

Etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może też stać się w interesującą pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, na których można zamieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, podziękowanie za przybycie czy dacie i miejscu ślubu. Etykiety weselne można zamówić w najrozmaitszych wzorach i kolorystyce, dlatego bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze panieńskim.

Ozdabiaj własne przetwory kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeśli robisz swoje soki, nalewki bądź wina, a później dajesz je rodzinie albo znajomym przy różnych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne każdej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać przy użyciu różnobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]