Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o Citroen części.

Citroen to marka z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad lubiana przez polskich kierowców. Jej auta w kraju nad Wisłą są doceniane z uwagi na wysoką dostępność, przystępną cenę oraz przede wszystkim za pokaźną liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich naprawie. Największą uznaniem cieszą się takie modele jak C4, C5, C6, C-Elysse, Jumper, C-Crosser, Saxo, Nemo, Xantia i Xsara. Rzecz jasna, podobnie jak auta pozostałych marek, nie są one bezawaryjne, dlatego posiadacze samochodów od francuskiego producenta powinni przygotować się na to, iż z czasem będą musieli nabyć części zamienne.

Części Citroen, które kupujemy najczęściej

To, które części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione głównie od konkretnego modelu – każdy z nich ma swoją specyfikę, z której powstają inne awarie. Na początku powinno się na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które ulegają zużyciu w wyniku codziennej eksploatacji auta. Są to najczęściej płyn chłodniczy, olej silnikowy, czynnik chłodniczy w klimatyzacji oraz płyn hamulcowy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie wolno lekceważyć, potrzebują też moduły układu hamulcowego: klocki i tarcze.

Gdzie łatwo i niedrogo zdobyć części do Citroena?

Najlepszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, częstokroć pochodzące z chińskich fabryk, w niektórych przypadkach cechują się niską jakością, co negatywnie wpływa na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Z tej przyczyny właściciele aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży podzespołów do samochodów francuskich. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie potrzebne części można zamówić za pośrednictwem internetu.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]