Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Kup słoiki szklane hurt.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że przeważająca część rynku produktów spożywczych należy do dużych marek, jest to też sektor, w którym idealnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, smacznym albo unikalnym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zapakowane tak, aby produkt jak najdłużej zachował świeżość, a więc np. w szklane butelki oraz słoiki. Zaletą takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek najlepiej od polskiego dostawcy

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. pasztety, konfitury bądź oliwę, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach z reguły można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików i butelek. Tym sposobem również otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoje i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki szklane znakomite do rozlewania wina, soków bądź piwa. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1400, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać zakupiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą słoiczków oraz butelek hurtowo można również zamówić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]