Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Zamów kontener na odpady na ekombud.pl/kontenery-rolkowe/.

Nie wszystkie śmieci powinny być wyrzucane do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to głównie tych, które są wytwarzane w trakcie wszelkiego typu prac budowlanych i renowacji, a także odpadów przemysłowych. Muszą one zostać odwiezione do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu wypadkach mogą jednak wyniknąć problemy związane z magazynowaniem oraz przewozem śmieci. By się przed nimi ustrzec, należy zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dostosowane do magazynowania i przewozu starych mebli, opakowań, gruzu i pokrewnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są także kontenery uszczelniane, które doskonale zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (między innymi tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są też konieczne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak wióry metalowe, granulaty bądź trociny. Proces ich załadunku usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najmniej problematyczne w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla jakich przedsiębiorstw?

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze podmioty. Wśród nich można znaleźć między innymi przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem mieszkań, jak również wszelkiego typu zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się podmioty oferujące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach i gruzu. Udostępniają je one swoim klientom, a po zapełnieniu transportują do punktu legalnego ich magazynowania lub utylizacji.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]