Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Zamów oryginalne części Renault.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]