Rodzaje derek dla konia i ich zastosowanie

Jeśli potrzebujesz derek dla koni, koniecznie sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Derki/45.

Derka specjalne nakrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny, jak również ochronę przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można dzisiaj kupić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]