Rodzaje kontenerów budowlanych

Więcej informacji o kontenerach budowlanych.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery stalowe – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]