Szukasz akcesoriów jeździeckich – kupuj w sklepie online!

Poznaj szeroki asortyment sklepu jeździeckiego Kraków.

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep dla koni

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również derki, siodła, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Sklep dla koni online – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie także produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]